Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ikimokyklinio ugdymo grupė „Spindulėliai“ šiais metais dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Augu saugus ir atsakingas“. Komandos pavadinimas „Linksmieji spindulėliai“.

Sausio mėnesio užduotis:

Neužsisegi saugos diržo – elgiesi neatsakingai. Ar susimąstai apie galimus padarinius?

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Lašiukai“ ir „Pelėdžiukai“ dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Augu saugus ir atsakingas“, kuris vyks 2021 m. sausio - balandžio mėn. Šio projekto socialiniai partneris - Lietuvos kelių policijos tarnyba.
Projekto tikslas - prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo, ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją.
Projekto organizatoriai kiekvieną mėnesį skelbia saugaus eismo užduotį, komandos, pagal paskelbtą užduotį, atlieka kūrybinius darbus. Tai gali būti prezentacijos, eilėraščiai, kryžiažodžiai, šarados, mįslės, komiksai, dainelės, fotografijos, įvairi vaizdo medžiaga, piešiniai, pagaminti kelio ženklai ir kt.

Sausio mėnesio užduotis:

Pėsčiojo eismo dalyvio pareigos. Eismo taisykles žinosi – nieko kelyje nebijosi.

Vasario mėnesio užduotis:

Keleivių pareigos. Kultūringai elkis viešajame transporte – gerbk save ir kitus!

Kovo mėnesio užduotis:

Dviračių vairuotojų (ir keleivių) pareigos ir atsakomybė – saugus važiavimas dviračiu.

Balandžio mėnesio užduotis:

Kelyje esame saugūs, jeigu saugome save ir rūpinamės kitais.