Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS"

J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena.
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, tel.: (8 389) 55408.
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba.

 

Žaisminga ir nuotaikinga koliažų parodėlė „Mados namai“  atidaryta A. ir M. Miškinių bibliotekoje. Kviečiame aplankyti mūsų mokyklos ugdytinių parodą, kurioje linksmai ir spalvingai pavaizduoti mamytės ir tėveliai naujame aprangos amplua.

 

 

Naujųjų metų debiutas – Utenos socialinės globos namuose atidaryta žaisminga ir nuotaikinga koliažų parodėlė „Mados namai“. Mūsų mokyklos ugdytiniai linksmai ir spalvingai pavaizdavo savo mamytes ir tėvelius naujame aprangos amplua. Parodėlė veiks iki vasario 28 d.

 

 

Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės ugdytiniai dalyvauja Utenos kraštotyros muziejaus skelbtame piešinių konkurse „Žydinti Lietuva!“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės dienai  ir garsios vaistininkės, etnografės, gamtos mokslų daktarės, žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės gimimo sukakčiai paminėti. Konkursui vaikus ruošė meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis ir mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Jolanta Tylienė.

Konkursas vyks socialinio tinklo Facebook Utenos kraštotyros muziejaus paskyroje nuo 2021 m. kovo 11 d. iki kovo 19 d. Kviečiame visus balsuoti.

Gegužės 28 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) atidaryta lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mano Lietuva“. Maloniai kviečiame aplankyti!

Jau kelerius metus Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikų darbų parodėlės eksponuojamos Utenos socialinės globos namuose. Šiais metais surengta išskirtinė tematinė paroda, skirta Motinos dienai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.
Išradingai ir kruopščiai įvairia technika atlikti darbeliai simboliškai panaudojant gėles bei kitas natūralias medžiagas iš gamtos įamžina ypatingą reikšmingumą ir jausmingas akimirkas, kuriose švyti mamyčių žavesys, tyros akys, spindinčios šypsenos ir begalinė meilė.
Paroda veiks iki 2020 m. liepos 31 d. (dėl karantino negalintiems aplankyti parodėlės, kviečiame pažiūrėti virtualiai - paroda >>>).

 

Nuo vasario 13 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ veikia ugdytinių darbų paroda „Mano Lietuva". Darbus parodai kūrė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Gruodžio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Eglutė skarota“. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis. Kviečiame aplankyti!

Birželio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mamytė kaip gėlytė“.

Kviečiame aplankyti!

Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamame olimpinio piešinio konkurse „Mes sportuojame“ dalyvauja vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai. Konkurso tikslas – per piešinį atskleisti olimpinio sporto ypatumus, ugdyti vaikų kūrybiškumą, puoselėti olimpines bei tautines vertybes.
Konkursui vaikus ruošė meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Sausio 7 d. Utenos socialinės globos namuose atidaryta Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių darbelių paroda „Eglutė skarota...“. Tai prieškalėdiniu laikotarpiu vaikų sukurti šventiniai, spalvingi ir originalūs darbeliai, naudojant įvairias priemones ir medžiagas. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Paroda veiks visą mėnesį.

Daugiau informacijos: http://utenossgn.lt/index.php/lt/naujienos

 
Copyright © 2023 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.