Nuo 2023-05-03 Utenos A ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje eksponuojama "Šaltinėlio" ugdytinių kūrybos paroda.

Vasario 8 d. mūsų ugdytinių kūrybos darbų paroda „Mano linksmas pasaulis“, atidaryta Utenos socialinės globos namuose. Mažųjų menininkų žaismingi darbeliai kupini meniškos išmonės ir neribotos fantazijos. Paroda vyks iki kovo mėnesio pabaigos.

Žaisminga ir nuotaikinga koliažų parodėlė „Mados namai“  atidaryta A. ir M. Miškinių bibliotekoje. Kviečiame aplankyti mūsų mokyklos ugdytinių parodą, kurioje linksmai ir spalvingai pavaizduoti mamytės ir tėveliai naujame aprangos amplua.

Naujųjų metų debiutas – Utenos socialinės globos namuose atidaryta žaisminga ir nuotaikinga koliažų parodėlė „Mados namai“. Mūsų mokyklos ugdytiniai linksmai ir spalvingai pavaizdavo savo mamytes ir tėvelius naujame aprangos amplua. Parodėlė veiks iki vasario 28 d.

Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės ugdytiniai dalyvauja Utenos kraštotyros muziejaus skelbtame piešinių konkurse „Žydinti Lietuva!“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės dienai  ir garsios vaistininkės, etnografės, gamtos mokslų daktarės, žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės gimimo sukakčiai paminėti. Konkursui vaikus ruošė meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis ir mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Jolanta Tylienė.

Konkursas vyks socialinio tinklo Facebook Utenos kraštotyros muziejaus paskyroje nuo 2021 m. kovo 11 d. iki kovo 19 d. Kviečiame visus balsuoti.

Gegužės 28 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) atidaryta lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mano Lietuva“. Maloniai kviečiame aplankyti!

Jau kelerius metus Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikų darbų parodėlės eksponuojamos Utenos socialinės globos namuose. Šiais metais surengta išskirtinė tematinė paroda, skirta Motinos dienai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.
Išradingai ir kruopščiai įvairia technika atlikti darbeliai simboliškai panaudojant gėles bei kitas natūralias medžiagas iš gamtos įamžina ypatingą reikšmingumą ir jausmingas akimirkas, kuriose švyti mamyčių žavesys, tyros akys, spindinčios šypsenos ir begalinė meilė.
Paroda veiks iki 2020 m. liepos 31 d. (dėl karantino negalintiems aplankyti parodėlės, kviečiame pažiūrėti virtualiai - paroda >>>).

Nuo vasario 13 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ veikia ugdytinių darbų paroda „Mano Lietuva". Darbus parodai kūrė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Gruodžio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Eglutė skarota“. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis. Kviečiame aplankyti!

Birželio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mamytė kaip gėlytė“.

Kviečiame aplankyti!