Birželio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mamytė kaip gėlytė“.

Kviečiame aplankyti!

Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamame olimpinio piešinio konkurse „Mes sportuojame“ dalyvauja vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai. Konkurso tikslas – per piešinį atskleisti olimpinio sporto ypatumus, ugdyti vaikų kūrybiškumą, puoselėti olimpines bei tautines vertybes.
Konkursui vaikus ruošė meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Sausio 7 d. Utenos socialinės globos namuose atidaryta Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių darbelių paroda „Eglutė skarota...“. Tai prieškalėdiniu laikotarpiu vaikų sukurti šventiniai, spalvingi ir originalūs darbeliai, naudojant įvairias priemones ir medžiagas. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Paroda veiks visą mėnesį.

Daugiau informacijos: http://utenossgn.lt/index.php/lt/naujienos

Birželio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda, skirta Lietuvos 100-mečiui.

Kviečiame aplankyti!

Utenos socialinės globos namuose atidaryta mūsų įstaigos vaikučių spalvinga darbelių paroda, skirta 40-ies metų jubiliejui pažymėti. Ekspoziciją jau spėjo aplankyti bei ypač pozityviai įvertinti pirmieji žiūrovai. Paroda veiks visą 2017 m. kovo mėnesį.

Kviečiame į mažųjų uteniškių piešinių parodą Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus „Aitvaro“ galerijoje. Iki 2017 m. kovo 17 d. mokyklos darbo laiku turite galimybę grožėtis Utenos vaikų lopšelių-darželių „Pasaka“, „Voveraitė“, „Gandrelis“, „Želmenėlis“, „Saulutė“, „Šaltinėlis“ ir mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ vaikučių ir jų auklėtojų išradingumu, kuriant dailės darbelius.

Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus informacija

Utenos prekybos centre „Aušra“ atidaryta Utenos vaikų lopšelio – darželio „Šaltinėlis“ vaikų kūrybos darbų paroda, pažyminti institucijos 40-ies metų gyvavimo jubiliejų bei atskleidžianti aktyvią kūrybinę veiklą. Paroda veiks visą vasario mėnesį. Maloniai kviečiame aplankyti.

A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vaikų skyriuje, atidaryta Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ „Menų kambarėlio“ ugdytinių kūrybos paroda.

Maloniai visus kviečiame apsilankyti

2016 m. balandžio 11 d. Utenos socialinės globos namų bibliotekoje atidaryta Utenos vaikų lopšelio – darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių darbelių paroda.
Šioje erdvėje nuolat vyksta betarpiškas ir šiltas bendravimas tarp gyventojų ir darbuotojų, čia ne tik laukiami skaitytojai, bet ir vyksta įvairūs renginiai, edukaciniai užsiėmimai, rengiamos gyventojų kūrybinės parodos, kurias pamato nemažas būrys lankytojų.

Džiugu, kad šį kartą pas mus svečiuojasi mažųjų meniniai darbeliai. Paroda išsiskiria kūrinių  spalvingumu bei gausumu. Vaikų kūryboje ypač jaudina pulsuojantis gyvenimo džiaugsmas. O mums smagu pasinerti į vaikystės prisiminimus, kartu pasvajoti ir prisiminti  kažkada buvusį šį nuostabų laikotarpį. Juk svajonės ir menas - geriausias įrankis kovai su slogia nuotaika ir liūdnomis mintimis. Dėkojame šios ugdymo įstaigos vadovams bei meninio ugdymo mokytojui Laimonui Šmergeliui už  gėrio ir grožio įprasminimą.

Utenos socialinės globos namų bendruomenė

Nuoroda internetinėje svetainėje

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, vaikų skyriuje atidaryta, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" „Menų kambarėlio" ugdytinių kūrybos paroda. Maloniai kviečiame aplankyti. Paroda galėsite grožėtis visą mėnesį.

Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis" atidaryta Krašuonos progimnazijos 5-8 klasių mokinių kūrybos darbų paroda „Spalvotas gyvenimas".

Maloniai kviečiame aplankyti.

Maloniai kviečiame aplankyti „Šaltinėlio" ugdytinių kūrybos parodą, kuri nuo 2015 m. lapkričio 4 d. eksponuojama Krašuonos progimnazijos galerijoje (adresas: V. Kudirkos g. 5, Utena.).