Nuo vasario 13 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ veikia ugdytinių darbų paroda „Mano Lietuva". Darbus parodai kūrė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Gruodžio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Eglutė skarota“. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis. Kviečiame aplankyti!

Birželio mėn. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Mamytė kaip gėlytė“.

Kviečiame aplankyti!

Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamame olimpinio piešinio konkurse „Mes sportuojame“ dalyvauja vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai. Konkurso tikslas – per piešinį atskleisti olimpinio sporto ypatumus, ugdyti vaikų kūrybiškumą, puoselėti olimpines bei tautines vertybes.
Konkursui vaikus ruošė meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Sausio 7 d. Utenos socialinės globos namuose atidaryta Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių darbelių paroda „Eglutė skarota...“. Tai prieškalėdiniu laikotarpiu vaikų sukurti šventiniai, spalvingi ir originalūs darbeliai, naudojant įvairias priemones ir medžiagas. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.

Paroda veiks visą mėnesį.

Daugiau informacijos: http://utenossgn.lt/index.php/lt/naujienos

Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.