Įgyvendinant projektą „Trijų darželių partnerystė: nauda, sklaida, patirtis“ lapkričio 15 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ vyko metodinė diena „Inovatyvių metodų pritaikymas veikloje“, kurioje dalyvavo Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“ ir „Šaltinėlis“ bei Utenos mokyklos–vaikų darželio „Eglutė“ pedagogai.
Veiklas vedė ir gerąja patirtimi dalinosi mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Danutė Andrijauskienė, meninio ugdymo mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio/ikimokyklinio ugdymo programas, Dalė Pranskūnienė, vyr. mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Inga Karaliūnienė, vyr. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Indrė Levčenka. Inovacijos ir kūrybinės idėjos, kuriant inovatyvias aplinkas, keitimasis gerosiomis praktikomis – vienas svarbiausių kokybiško ugdymo aspektų.