Sausio mėnuo nepagailėjo nei žiemiško oro, nei sniego nepaprastai įdomioms veikloms lauke.

Žiemos sporto pramogų tikslas- suteikti vaikams kuo daugiau džiugių akimirkų, stiprinti fizinę sveikatą, skatinti saviraišką, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. Žiemos pramogos buvo suskirstytos dienomis.

Sniego gniūžčių diena buvo kupina įvairių veiklų ( tvirtovių statymas, mėtymas į taikinį ir t. t. )

Pėdsakai sniege. Vaikai buvo skatinami ieškoti pėdsakų, atspėti kieno jie, lyginti, atkartoti.

Spalvoto sniego diena. Vaikai spontaniškai kūrė ant sniego paveikslą, mandalą ir t. t.

Sniego skulptūrų diena paskatino vaikus iš sniego nulipdyti besmegenius  ir kitus jiems svarbius veikėjus ar personažus.

Laisvė kurti, atrasti, patirti yra  svarbiausia ir smagiausia vaikams.

Žiemos sporto pramogų organizatoriai: mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programas, Sandra Akavitienė ir Donata Zajančkauskienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Danutė Andrijauskienė ir socialinė pedagogė Sandra Levčenkienė.