Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ komanda „Sveikatos Šaltinėlis“ ir šiais metais dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“.
Projekto tikslas- padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis.
Projekte dalyvauja ikimokyklinio ugdymo „Spindulėlių“, „Smalsučių“, „Aitvarų“ grupių vaikai.

Vasario mėn. iššūkis:

„Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“. (Sokratas)

Kovo mėn. iššūkis:

„Švara–sesutė, sveikata–motutė“.

Balandžio mėn. iššūkis:

„Sveikatos veiksnys – sveika aplinka“.

Gegužės mėn. iššūkis:

„Geriausias būdas padrąsinti save-tai padrąsinti ką nors kitą“.

Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.