2013 m. spalio 23 d. vaikų lopšelio– darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai išsiruošė į rudens rūbą baigiantį „nusirengti“ Skaistašilio mišką. Ššššš...– miško tyloje pasigirdo šnarėjimas ir jo tankmėje pasirodė Rudenėlis su Meškute. Nešini pilnu krepšiu obuolių, kriaušių ir įvairių saldumynų, jie pasitiko atvykusius mažuosius miško svečius. Netrukus miškas suskambo nuo vaikiškų dainų, šokių, žaidimų, eilėraščių ir juoko. Miško sergėtoja Meškutė mažiesiems kodėlčiukams surengė viktoriną, pateikdama klausimus apie rudens metą, medžius, miško gėrybes, užminė daug mįslių. Jos pasiūlymas pasivaikščioti po mišką ir pagrybauti vaikų neišgąsdino. Su dideliu džiaugsmu mažieji svečiai pažiro po mišką. Po linksmybių visi susibūrė prie laužo. Vaišinosi Rudenėlio vaišėmis ir džiaugėsi smagiu laiku, praleistu su draugais. Laikas kartu prabėgo greitai, vaikai pilni įspūdžių grįžo į darželį, palikdami po mišką vaikščiojantį rudenį, krečiantį nuo šakų lietaus lašus, purtantį nuo medžių lapus, jais nuklojantį visą miško žemę.