Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami - kodėl ir kam.

Jeigu šita žemė kam priklauso,

Tai pirmiausia, žinoma,vaikams.

J. Marcinkevičius

Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

„Šaltinėlio“ vaikučiai su mėlynais, rudais, žaliais, geltonais balionais, pasipuošę žemės spalvomis, atskubėjo į salę paminėti Žemės dienos. O čia juos pasitiko ir sveikino Saulė, Žemė ir Vanduo.