Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but konkursai/20, width=130, height=90, ratio=1, gap_v=20 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Spindulėlių“ ikimokyklinės grupės vaikai, auklėtojos Irma Lukoševičienė ir Nijolė Balaišienė dalyvavo ekologiniame konkurse „MANO ŽALIOJI PALANGĖ“.Prie konkurso daug prisidėjo Mato Kazakevičiaus, Mato Pekštenio, Smiltės Zelionkaitės, Elijos Jurkšaitytės, Emos Bučytės tėveliai.

Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso partneriai – aplinkos ir ekologijos naujienų kanalas GRYNAS.LT, UAB „Sėkluva“, žurnalo „Sodo spalvos“ redakcija.

Konkurso tikslas – skatinti ir propaguoti „žaliųjų namų“ idėjas, įtraukiant į praktinę veiklą ikimokyklinukus, mokinius bei suaugusiuosius.

Konkurso laimėtojai skelbiami Centro tinklalapyje www.lmnsc.lt, VU botanikos sodo tinklalapyje http://www.botanikos-sodas.vu.lt, spaudoje.

Vaikai sėjo daržovių (pomidorų, paprikų, salotų, dumplainių) sėklas bei prieskoninius augalus (bazilikus, šalavijus, pipirmėtes) ir gėles (serenčius, saulėgrąžas, gvaizdūnes), sodino svogūnus. Vaikai stebėjo, kada išdygs daigeliai, pasirodys pirmieji lapeliai.

Gegužės 23 dieną į nuostabiai žydintį Vilniaus universiteto Botanikos sodą rinkosi ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ dalyviai. Šiais metais konkursui sukurta net 780 originalių, kūrybiškų netradicinių ir labai gražių žaliųjų palangių, iš kurių buvo išrinkta 30 pačių geriausių.

Konkurso nugalėtojų laukė ne tik diplomai ir prizai, bet ir edukacinė ekskursija po VU Botanikos sodą, Biologinės įvairovės dienos renginiai, galimybė susipažinti su į sodą atkeliavusiais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro augintiniais: avimis, ožkomis, asilu Valentinu, triušiais, paukščiais, įvairių rūšių graužikais, driežais ir vabzdžiais.

2015 m. ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ nugalėtojams –„Spindulėlių“ grupės vaikams įteiktas DIPLOMAS, auklėtojoms I. Lukoševičienei ir N. Balaišienei įteiktos PADĖKOS, parengus ekologinio konkurso nugalėtojų komandą.

{gallery}konkursai/20, width=130, height=90, ratio=1, gap_v=20{/gallery}