2015 m. rugsėjo 25 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė aktyviai dalyvavo Judėjimo savaitės renginyje – mankštoje ir 250 m. bėgime. „Šaltinėlyje“ puoselėjama graži bendradarbiavimo tradicija su kitomis ugdymo įstaigomis, todėl kartu „pajudėti“ buvo pakviesti ir mokyklos-darželio „Varpelis“ priešmokyklinių grupių vaikai bei auklėtojos.  Mankštintis susirinko apie 120 vaikų.  Vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ mažieji mankštinosi kieme, o vyresnieji bei „Varpelio“ priešmokyklinukai startavo gražiai rudenėjančiame Vyžuonos parke. Sėkmingai įveikę 250 m. distanciją  linksmai leido laiką naujoje žaidimų aikštelėje: „raizgėsi“ voro tinkle, išbandė įvairius  treniruoklius, suposi, sukosi,  kopė ir leidosi virvėmis nuo kalno.

Už ištvermę Kiškis  Greituoliukas visus bėgikus apdovanojo diplomais, vaišino morkomis ir obuoliais.
           Džiugu, kad mūsų pedagogai supranta, jog judėjimas vaikams – džiaugsmo šaltinis.