Spalio 24 - 28 dienomis mūsų darželyje buvo vykdomas respublikinis projektas - klimato kaitos savaitė „Atrask iš naujo“, kurio tikslas – plėsti žinias apie šiuolaikinius ekologinius iššūkius ir įgalinti save pokyčiams bendruomeniškai kurti kūrybinius darbelius iš antrinių žaliavų.

Projekte dalyvavo visa darželio bendruomenė: rinko antrines žaliavas, kūrė ir gamino iš jų darbelius. Projekto veiklas organizavo mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programas, Rasa Karalienė ir Sandra Akavitienė, darbelius kurti padėjo meninio ugdymo mokytojas Laimonas Šmergelis.

Šiuo metu darželio vidaus erdvėse veikia kūrybinių darbelių, pagamintų iš antrinių žaliavų, paroda.

Nuoširdžiai dėkojame vaikučių šeimoms, mokytojams, darbuotojams už aktyvų dalyvavimą projekte ir kviečiame į parodą.