Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS"

J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena.
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, tel.: (8 389) 55408.
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba.

 

Birželio mėnesį „Šaltinėlio“ vaikučių ugdosios veiklos skirtos gilinti žinias apie gyvąją ir negyvąją gamtą žaidžiant, tyrinėjant, stebint, eksperimentuojant. 

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“ grupės vaikai patys pasigamino laivelius iš antrinių žaliavų ir plukdė juos Dauniškio ežere, stebėjo plaukimo kryptį.

 

„Spindulėliai“ parke gaudė vėją, bandė nustatyti vėjo kryptį, pūtė muilo burbulus, stebėjo, kur juos vėjas nupūs. Smagiai leido laiką Utenos žirgyne.
 
 
 
 
 
Už lango lyjant vasariniam lietučiui, „Žiogelių" grupės vaikučiai „gaudė vėją" jaukioje grupėje su popieriniais lėktuvėliais. Pajudėjo, lavino akies ir rankos koordinaciją, gavo daug teigiamų emocijų. 
 
 
 
Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės vaikai aplikavo drugelius, klijavo akvariumus ir žuvytes, drugeliais papuošė grupės langus. Kieme gaudė savo šešėlį ir užfiksavo.
 
 
 
Ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų" ir „Bitučių“ grupių vaikai karštomis birželio dienomis grūdinosi vandeniu.
 
 
 
 
„Čiauškučiai“ gaudė muilo burbulus, gaudė vėją su plastikiniais maišeliais, gamino kirmėlytes iš rankšluostinio popieriaus ir mėgino imituoti kirmėlytės judėjimą vandens pagalba, stebėjo ir gaudė važiuojančias bėgiais mašinytes.
 
 
 
 
„Mūziukai“ pūtė muilo burbulus. Kur tie burbulai skrenda?
 
 
 
 
Priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų" ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai išbandė štampavimą maišeliu, pagamino nuostabių ir paslatingų grupinių darbų, konstravo didžiulius statinius.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2022 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.